הפלגה לאנדרוס ולאיים

הגעה לאנדרוס דרך אתונה:
הפלגות לאנדרוס יוצאות מנמל ראפינה Rafina. הנמל הקרוב ביותר לשדה התעופה של אתונה. מדי יום יש לפחות שתי הפלגות אל האי אחת מוקדם בבוקר ואחת אחר הצהרים. בשיא העונה יש גם יותר אך באותן שעות, כלומר, אם אתם מחפשים הפלגה שתתאים לכם עם הנחיתה בטיסת הבוקר, זאת תהיה ההפלגה של אחר הצהרים. משך ההפלגה הוא שעתיים. ראפינה היא עיירת נמל שקטה וחביבה המצוייה כ-20 דקות נסיעה מנמל התעופה הבין לאומי של אתונה. תוכלו להגיע משדה התעופה לראפינה בעזרת אוטובוס היוצא מהשדה כל 30 דקות או בעזרת מונית. 
כיוון שבין הנחיתה להפלגה יש פער של כמה שעות אנו מציעים:
לנוחתים בבוקר - לבלות את היום במרכז אתונה ולנצל את הזמן להינות מהעיר היפה. ניתן להשאיר את הציוד במקום לשמירת חפצים במרכז ולטייל רגלית, ולתפוס מונית לנמל ראפינה בצהרים המאוחרים (לרוב ההפלגה יוצאת ב-17:30, כדאי להיות כשעה מראש בנמל והנסיעה לראפינה יכולה לארוך כ-40-60 דקות בשעות העומס).
לנוחתים בערב - קחו מונית לראפינה ולונו במלון בנמל. להזמנת מלון לחצו כאן מדובר במלון בסיסי, האלטרנטיבות בראפינה מוגבלות.

הזמנת מונית מנמל התעופה לנמל ראפינה, או סיור עם נהג פרטי באתונה וסיום בראפינה:
חברת מצויינת שכדאי להזמין ממנה מונית שתמתין לכם כשתנחתו בנמל התעופה של אתונה היא חברת ARD. כנסו לאתר להמנת מונית: לחצו כאן

הגעה לאנדרוס דרך מיקונוס:
האי אנדרוס קרוב יחסית לאי
מיקונוס [אליו יש טיסות ישירות מישראל בעונת הקיץ בלבד] כך שאפשר לבדוק גם אופציה של הגעה דרך מיקונוס במידה והטיסות לשם אטרקטיביות. ומשם לקחת הפלגה לאנדרוס. משך ההפלגה ממיקונוס נע בין שעתיים וחצי לשלוש וחצי שעות, בהתאם לסוג המעבורת.

לברור והזמנת כרטיסי הפלגות לחצו פה:

Greek Ferries

צריכים עזרה בהזמנת החופשה באנדרוס?
תיאום הפלגות מול טיסות ומה לעשות בזמן שביניהם, המלצה והזמנת לינה, שילוב עם יום יומיים באתונה, המלצות על טיולים באי....
היעזרו בשירות נציג אישי.
לחצו כאן לפרטים